Ekspert budowy

Jako Ekspert Budowy pomożemy Państwu na każdym etapie realizacji inwestycji. Służymy swoją fachową wiedzą oraz znajomością rynku firm wykonawczych. U nas uzyskacie Państwo również kupony rabatowe na materiały budowlane.

Działamy na rynku od 2003 roku i te lata doświadczeń pokazały nam, że oprócz sprzedaży projektów i uzyskania pozwolenia na budowę przyszli inwestorzy często oczekują od nas wsparcia. Mówimy tu o doborze technologii i takich rozwiązań, aby w budynku dobrze się mieszkało. Budowa domu jest jedną z najważniejszych decyzji finansowych i osobnym tematem jest zoptymalizowanie kosztów inwestycyjnych do późniejszych kosztów eksploatacji budynku.
Z naszych doświadczeń wynika, że nie ma dwóch identycznych budynków – mówimy tu nie o architekturze ale o rozwiązaniach instalacyjnych. Wiąże sie to nie tylko z dostępnością mediów na danym terenie ale również z preferencjami przyszłych inwestorów. Na bieżąco śledzimy rozwój rynku budowlanego i staramy się śledzić nowości.  Robimy to zarówno pod
kątem korzyści, które może osiągnąć inwestor po ich zastosowaniu jak i oceny kiedy i w jaki sposób wydane pieniądze nam się zwrócą.
Staramy się jako Ekspert Budowy służyć naszym inwestorom fachową wiedzą oraz znajomością rynku firm wykonawczych. Nie chwaląc się – spora część klientów kontaktuje się z nami jeszcze długo po zakupieniu projektu.

U nas uzyskacie Państwo również kupony rabatowe na wybrane materiały budowlane.


 

Jeżeli chcesz zadać pytanie skorzystaj z formularza lub zadzwoń 504 007 627